Kurumsal

Kurumsal

Web Tasarım sektörüne 2002 yılında giriş yapan ekibimiz, geçen süre boyunca kendini geliştirmiş ve müşterilerinin tüm internet ihtiyaçlarına çözümler üretmeyi başarmıştır.

Biz kimiz?

Renk Teknoloji Web Tasarım Hizmetleri 2002 yılında merak ve hevesle başlayan bir kuruluştur. İnternetin daha yaygın olmadığı zamanlarda adsl hizmetlerinin evlere ulaşmadığı ve 56k ile bağlantıların olduğu dönemlerde forum, irc gibi alanlara merak salarak başladık.

Forum kurulumunu öğrendikten sonra her zaman üzerine bir tık daha ekleyerek ilerledik ve daha da heveslendik. Şu an ulaştığımız bilgi seviyesine tam manasıyla merdivenleri tek tek çıkarak ulaştık ve hedeflerimizi teker teker yükselttik. Bir çok hedefe tek seferde ulaşmadık hepsine ulaşmamız zamanla oldu. Bilgi birikimimiz ve tecrübelerimiz oldukça iyi seviyelere geldi ve bir süre sonra müşterilerimize yardımcı olmaya başladık.

Müşterilerimize hayaller satmadık ancak hayallerindeki web sitelerini öğrenip onlara yakın veya tamamen hayallerindekine benzeyen web siteleri tasarladık. Tabi bunlar için hakkımız olacak şekilde ücretlerde talep ettik ancak dürüstlüğümüzden ve sözlerimizden asla taviz vermedik. Verdiğimiz sözü bir sözleşme bildik ve müşterilerimize yardımcı olmaya çalıştık.

Müşterilerimizin arama motorlarında iyi konumda olması için alt yapımızı, kod yapımızı sürekli geliştiriyoruz ve bu konuda oldukça iddaalıyız.

Misyonumuz

Misyonumuz büyümek isteyen şirketlerin ilerleyen teknolojinin gerisinde kalmadan, bütçelerine uygun şekilde web siteleri yaparak firmaların daha fazla kazanç elde etmesine yardımcı olmaktır. Müşterilerimiz web sitesi için kendi bütçesini kendisi ayırır ve bize ne kadar bütçe ile web sitesi istediğini bildirerek bir web sayfasına sahip olabilir. Ayrıca web sitesinin yanında sunduğumuz diğer hizmetlerimiz olan SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) danışmanlığı, AdWords yönetimi, Grafik Tasarımı, Sosyal Medya danışmanlığı gibi hizmetlerimizden faydalanıp şirketlerinin internet üzerindeki yerini yükseltebilir yada ürünlerini / hizmetlerini daha kolay pazarlama olanağına sahip olabilirler.

Vizyonumuz

Vizyonumuz şirketlerin internet teknolojisinin de yardımıyla gelişmesine, müşteri potansiyelini arttırmasına yardımcı olmak ve RenkTeknoloji müşteri portföyünü her geçen gün arttırmak. Ayrıca doğru adımlar ve yenilikler ile müşterilerinin tüm internet ihtiyaçlarına çözüm üretmektir.

0850 480 55 50| 0212 945 55 50| 0545 955 10 00| info[at]renkteknoloji.com.tr

RenkTeknoloji © 2002-2019 | web tasarım sektöründe faaliyetlerimize devam ediyoruz.

ANASAYFA
YARDIM
TELEFON
MAİL
WHATSAPP