Biz kimiz?

RenkTeknoloji Web Tasarım Hizmetleri, 2002 yılında internetin Türkiye’de yayılmaya başladığı zamanlarda web serüvenine başlamıştır. Zaman içerisinde gelişen teknoloji ile sürekli kendimizi geliştirerek müşterilerimize kaliteli hizmet vermeye çalışıyoruz.

Müşterilerimizin yeni müşterilere ulaşmasına, cirolarını yükseltmelerine yardımcı oluyor firmalarını internet dünyasına taşıyoruz.

Web sitesi tasarımı ile başlayan ve zamanla google reklamları, arama motoru optimizasyonu, sosyal medya reklamları, grafik tasarımı, video çekimleri gibi bir çok alanda faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Verdiğimiz hizmetlerin sonuna kadar arkasındayız, müşterilerimizi dinleyip bir yol haritası çıkarırız sonrasında yapacağımız işe odaklanır ve öncesinde kendimiz beğenene kadar uğraşırız. Önce kendimiz beğeniriz sonrasında müşterimizin beğenisine sunarız.

Paket tasarımlardan değil butik tasarımlardan yanayız. Müşterimizin bütçesi dahilinde butik tasarımlar üretebilir veya daha düşük bütçeye sahip müşterilerimize birkaç paket tasarım örneği sunup anahtar teslim şeklinde web sitesini teslim etmekteyiz.

Misyonumuz

Misyonumuz büyümek isteyen şirketlerin ilerleyen teknolojinin gerisinde kalmadan, bütçelerine uygun şekilde web siteleri yaparak firmaların daha fazla kazanç elde etmesine yardımcı olmaktır. Müşterilerimiz web sitesi için kendi bütçesini kendisi ayırır ve bize ne kadar bütçe ile web sitesi istediğini bildirerek bir web sayfasına sahip olabilir. Ayrıca web sitesinin yanında sunduğumuz diğer hizmetlerimiz olan SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) danışmanlığı, AdWords yönetimi, Grafik Tasarımı, Sosyal Medya danışmanlığı gibi hizmetlerimizden faydalanıp şirketlerinin internet üzerindeki yerini yükseltebilir yada ürünlerini / hizmetlerini daha kolay pazarlama olanağına sahip olabilirler.

Vizyonumuz

Vizyonumuz şirketlerin internet teknolojisinin de yardımıyla gelişmesine, müşteri potansiyelini arttırmasına yardımcı olmak ve RenkTeknoloji müşteri portföyünü her geçen gün arttırmak. Ayrıca doğru adımlar ve yenilikler ile müşterilerinin tüm internet ihtiyaçlarına çözüm üretmektir.

0850 480 55 50| 0212 945 55 50| 0545 955 10 00| info[at]renkteknoloji.com.tr

RenkTeknoloji © 2002-2024 | web tasarım sektöründe faaliyetlerimize devam ediyoruz.

ANASAYFA
YARDIM
TELEFON
MAİL
WHATSAPP