Web Yazılım Hizmetleri

Web yazılım hayat kurtarıcıdır. İnternet dünyasında yerinizi almak istiyorsanız öğrenmeniz gereken haberdar olmanız gereken unsurlardan bir tanesidir. Her gün kullandığımız web sitelerinin bize görünen kısmı ve aslında bizim bilmediğimiz kısımları bulunmaktadır. İnternet sitesinin mutfağı web yazılım sayesinde ortaya çıkar.

Kullanıcı daha rahat kullanım ulaşım ve kolaylık sağlamak için altyapı çalışmaları ve programlardan oluşan Web yazılım birçok program ve uzantı ile yapılabilmektedir.

Web yazılım yaparken hangi uygulamalar kullanılır?

Html: en basit kullanıma sahip diğer yazılım dillerine göre daha kolay olan bir yazılım dilidir. Site üzerinden ekleme yapılması mümkün değildir. Kullanıcının çok fazla hareket etmesine izin vermez.

PHP, JavaScript, Ajax

Tüm bu yazılımlar html uzantılı ve altyapılı bir sitenin hareket kabiliyetini artırmak için tasarlanmıştır. Bu eklentiler sayesinde siteye kullanıcıyla temas edebilmek için farklı eklentiler eklenmektedir.

Özellikle e-ticaret bankacılık için hazırlanan sitelerde bu yazılım türlerini kullanmaya önem arz eder.

PHP ile admin panelli web siteleri

PHP ile web sitesi yapmak istiyorsanız belirli yazılım uygulamaları bilgisine sahip olmanız ve sırasıyla bunları gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Basit adımlarla PHP ile admin panelli bir site yapmanız mümkün değildir.
Admin panelli web siteleri, statik yapıya sahip web sitelerini dinamik web sitesine dönüştürmektedir. Böylece admin yada kullanıcılar web sitesine birşeyler ekleyebilir yada düzenleyebilirler.

Admin panelli web sitesinde istenilen özelliklere göre çeşitli yazılımlar kullanılabilir. Ayrıca istenilen özelliklere göre projenin bitiş süresi ve fiyatı değişkenlik gösterebilmektedir.

Örneğin admin panelli Anasayfa hakkımızda hizmetlerimiz galeri ve iletişim sayfasından oluşan bir web sitesini uygun fiyatlar ile alabileceğiniz gibi daha büyük projeler için çok büyük bütçeler ve ekip gerekmektedir.

Özel web yazılım çözümleri

Web tasarım sektöründe çeşitli fiyatlar ile admin panelli web siteleri yapılmaktadır. Eğer admin panelli bir web sitesine ihtiyacınız varsa sizlere özel web yazılım çözümlerimiz ile istediğiniz projeyi rahatlıkla çıkartabiliriz.

0850 480 55 50| 0212 945 55 50| 0545 955 10 00| info[at]renkteknoloji.com.tr

RenkTeknoloji © 2002-2024 | web tasarım sektöründe faaliyetlerimize devam ediyoruz.

ANASAYFA
YARDIM
TELEFON
MAİL
WHATSAPP